У московській та калузькій областях рф диверсанти влаштували «бавовну» — розвідка

У ніч на 24 вересня у московській та калузькій областях рф невідомі диверсанти влаштували «бавовну», зокрема, на території військового містечка знищено паливозаправник. Про це УНН повідомляє з посиланням на Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Цитата
«В ніч на 24 вересня невідомі диверсанти розширили географію бавовни на території країни-агресора, відзначившись вдалими діями в московській та калузькій областях», — йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що на території військового містечка 2 мсд 1 ТА (в/ч 23626, нп Калінінєц Наро-Фомінського району) знищено паливозаправник.
«На території військового містечка 60 арсеналу озброєння (в/ч 42702, м. Калуга) знищено 4 одиниці автомобільної техніки з причепами», — зазначається в повідомленні.
В ГУР додали, що фото та відео «бавовни» з міркувань безпеки будуть представлені згодом.
Доповнення
У російському місті курськ безпілотник атакував адмінбудівлю. Місцева влада звинувачує Україну.Джерело Суспільного у Головному управлінні розвідки Міноборони повідомило, що у курську безпілотники атакували будівлю ФСБ і нафтопереробний завод.