Луценко порушить кримінальне провадження проти Гройсмана, – джерело

Генеральний прокурор Юрій Луценко готує подання на притягнення до кримінальної відповідальності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це ІНФОРМАТОРу повідомило джерело в Адміністрації Президента.

Останнім часом стосунки Володимира Гройсмана з Петром Порошенком зіпсувалися. Президент очікував побачити на посаді прем’єр-міністра повністю лояльну до себе людину, а натомість отримав самостійного політичного гравця.

На минулих вихідних відбулася неофіційна зустріч Порошенка з генеральним прокурором Юрієм Луценком. Говорили про відкриття кримінальної справи та подальше подання на притягнення до кримінальної відповідальності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“Порошенко та Луценко вирішили обрізати крила Гройсману і опустити його на землю. Інформаційні хвилі про конфлікт Президента з прем’єр-міністром, особисті розмови між ними не допомагають. Через це вирішили застосувати жорсткіші методи”, – повідомило джерело.

Інформацію, за якими саме справами будуть відкриті кримінальні провадження, джерело не зазначило, аргументуючи це можливою хвилею завчасних політичних дискусій.

“Президент зіштовхнувся з тим, що уряд Гройсмана став неконтрольований. Політичні амбіції прем’єр-міністра виросли, і Порошенко в цьому вбачає особисту загрозу”, — підсумував інсайдер.

Під цей план вже стартувала інформаційна кампанія. Приправою в цій ситуації виступають владні амбіції Луценка, який вже давно є потенційним кандидатом на місце Гройсмана.

Раніше повідомлялося, що Юлія Тимошенко за домовленістю з Юрієм Луценком розпочала збирати підписи до постанови про відставку уряду Гройсмана.

Фракція “Батьківщини” в обмін на це заручилась лояльністю прокуратури до народних депутатів партії та наближених до Юлії Тимошенко бізнесменів.

Також народний депутат від партії “Батьківщина” Альона Шкрум публічно підтримала генерального прокурора Юрія Луценка.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × три =