В Запоріжжі учасники програми «Власна справа» отримали майже 5 млн грн

Запоріжці більше п’яти місяців активно брали участь у грантовій програмі.
Упродовж цього часу 20 успішних бізнес проектів вже профінансовано на суму 4,9 млн. грн. З них 11 —  бізнес-проєкти внутрішньо переміщених осіб із Запорізької та Донецької областей.
Директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік розповідає:
  • Програма мікрогрантування охоплює різні сфери діяльності. Це і виробництво енергозберігаючих модульних будинків, які за державною програмою соціальної підтримки переселенців можуть стати новою затишною домівкою для осіб, що втратили житло через війну. І будівництво, реконструкція та капітальний ремонт будівель соціального призначення. Виробництво дров’яних печей та виготовлення паливних брикетів. Серед успішних бізнес-проектів можна виділити швейні виробництв, які у мирний час відшивали жіночий, чоловічий та дитячий одяг, а тепер спрямували свої зусилля на виготовлення військової форми, спорядження та амуніції для забезпечення потреб ЗСУ.
 Та найголовніше, що під час реалізації бізнес-планів, які отримали позитивний результат, планується створення 40 нових робочих місць.
 
Довідково:
Проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.
Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел.0 800 33 67 28 або до телеграм каналу Підтримка ДСЗ  https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia