В Запорожье объявили конкурс литераторов: обещают премии до 20 тысяч гривен

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації розпочав прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра.

Премія заснована у 2016 році з метою вшанування пам’яті видатного запорізького поета, прозаїка, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, перекладача, журналіста, драматурга, краєзнавця, громадського і культурного діяча Петра Павловича Ребра.

Згідно з Положенням претендентами на премію можуть бути громадяни України, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані у Запорізькій області, та творчі колективи Запорізької області.

Премія встановлюється у чотирьох номінаціях:

  • «Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. гривень;
  • «Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. гривень;
  • «Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів Петра Ребра) – 10 тис. гривень;
  • «Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. гривень.

Премія встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації. Премія вдруге не присуджується особі, яка вже є її лауреатом.

Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, громадськими організаціями шляхом висування претендентів; шляхом самовисування.

Твори претендентів подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня за поштовою адресою: Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107.

Контактні телефони: (061) 239-03-62, (061) 239-04-11.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

семь + 13 =