Ставки на бокс онлайн. Вигідні умови, правила, стратегії та поради

Зробити ставки на бокс та отримати перший заробіток вже зараз реально. Кешбек, страхування ставок, аналітика для точних ставок та примноженні капіталу

Ставки на бокс: як укласти успішне парі

Майже усі букмекерські контори пропонують варіативність ставок на боксерські поєдинки. Популярні ставки на бокс привертають увагу беттерів широким розписом ставок, високими коефіцієнтами, солідними бонусами від бк. Новачкам нескладно розібратися у правилах цього виду спорту. Відразу після реєстрації на сайті букмекера гравець може переходити до складання прогнозу та укладення парі.

У відкритому доступі можна знайти безліч прогнозів, експертних оцінок важливих поєдинків. У світі боксу відбувається багато подій, які заслуговують уваги. Чемпіонати, закриті кулачні бої, любительські поєдинки. Букмекери розглядають різні формати змагань та пропонують ставки не тільки на міжнародні раунди, але й менш значущі.

Успішні ставки на бокс: ключові моменти

Для укладення парі важливо знати правила боксу. Це під силу навіть новачку, оскільки бокс вважається найлегшим видом спорту з точки позиції правил та визначення переможців. Окрім цього варто обрати вигідну букмекерську контору.

Українським беттерам пропонують безліч букмекерських контор з ліцензіями міжнародного формату. найвигіднішими вважають: Фаворит, ПаріМатч, Гоксбет, Мелбет та інші платформи. Всі вони охоплюють події зі світу боксу, тому ви можете обрати подію, формат ставки та коефіцієнт.

При укладенні парі на переможця в боксі варто навчитися знаходити фаворита. З часом ви навчитеся робити точніші прогнози, самостійно визначати топових гравців, аутсайдерів.

На що слід звернути увагу при укладенні парі?

Якщо ви розраховуєте та виграш, слід серйозно віднестися до прогнозів та визначення переможців. Враховуйте наступні моменти:

 • якщо ви робите ставки в лайві, існують моменти, коли можна ставити на аутсайдера. У турнірі може перемогти сильніший гравець, але на деяких етапах є можливість отримати прибуток через високі коефіцієнти бк;
 • варто змінювати лінії для примноження капіталу. Букмекерські контори пропонують різні формати, тому слід протестувати варіанти;
 • використовуйте усі інформативно-аналітичні джерела, які допоможуть визначити готовність спортсмена до бою, його мотивацію, сильні та слабкі сторони під час кулачних боїв. Деякі спеціалізовані портали публікують цікаві інсайди, які допомагають встановити ще більше подробиць.

Переваги парі на події боксу

Кількість значущих подій у світі боксу невелика, тому беттери найчастіше обирають для себе ключові бої та відстежують їх. Інформацію знайти відносно складно, оскільки вузькоспеціалізованих джерел не так багато. Раціонально самостійно використовувати відкриті джерела та робити прогнози.

До переваг кулачних боїв відносять:

 • існує розмежування на аутсайдерів та фаворитів. Ви зможете визначити ключових гравців, які мають більше шансів на перемогу;
 • у беттера є досить багато часу для збору інформації та аналітики;
 • зрозумілі правила та формати ставок.

Які види ставок доступні у боксі?

Окрім визначення переможців турніру можна робити й інші ставки. Формати ставок мають багато спільного з розписами на інші популярні види спорту. Якщо ви обрали кулачні поєдинки, розгляньте наступні варіанти ставок:

 • кількість очок. Букмекери пропонують різні підрахунки. Можна робити ставки на загальну кількість очок, їх зняття тощо;
 • нокдауни. Можна підрахувати, скільки можливих нокдаунів буде на турнір;
 • нокаут. Спрогнозуйте, чи завершиться поєдинок достроково;
 • переможець за кількістю очків. У цьому випадку не слід обмежуватися лише кінцевим результатом. Ви можете обрати певний проміжок часу;
 • переможний раунд. Якщо ви вважаєте, що ваш фаворит отримає перемогу до кінця 12 раунду, можете обрати виграшний раунд.

Оскільки букмекери намагаються популяризувати ставки на спорт, кількість доступних форматів ставок постійно збільшується. Детально ознайомитися із пропозиціями ви можете на сайті обраної бк.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 17 =