Запорожский епископ слёг с коронавирусом

Епископ Запорожский и Мелитопольский ПЦУ – Фотий (Александр Давиденко) предупредил свою паству о том, что заражён коронавирусом.

Прихожане ПЦУ, и даже представители “конкурирующей фирмы” УПЦ желают своему епископу скорейшего выздоровления. Сообщается, что у Фотия – лёгкая форма заболевания.
В ПЦУ опубликовали молитву против коронавируса, назвав её “пошесть згубна”. Приводим её текст:

– Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі / монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари.

Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків.
Амінь.

Кстати, как сообщило сегодня Министерство здравоохранения, на 2-м этапе вакцинации будут прививать украинских священнослужителей, поскольку они “тесно контактируют с людьми”.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − 6 =