Яких фахівців шукають запорізькі роботодавці: підприємства та зарплатня

З початку року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Запорізької області становила більше 8500 одиниць.

Якщо проаналізувати структуру укомплектованих вакансій за 11 місяців 2022 року, то бачимо наступну картину в розрізі посад та працевлаштованих на них осіб:
 тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – 677 осіб;
— водій автотранспортних засобів – 404 осіб;
— бухгалтер – 200 осіб;
— продавець продовольчих та не продовольчих  товарів – 195 осіб;
— кухар – 105;
— молодша медична сестра – 95 осіб та більше 400 осіб було працевлаштовано  прибиральниками та підсобними працівниками.

         «Роботодавці на сьогодні найбільше потребують робітничих кадрів – кваліфікованих працівників та працівників з інструментом, таких як: токар, електромонтер, слюсар, швачка тощо, — розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. — Станом на 29.11.2022 року в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується понад 700 пропозицій роботи. Серед яких  є наступні:
КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (оператор котельні, стропальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики);
КП «ВОДОКАНАЛ» (майстер дільниці, слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання);
КП «НВК «ІСКРА» (слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-інструментальник, токар);
ПрАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕКТРОВОЗОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, токар, машиніст крана (кранівник).
Крім того, на сьогодні гостру кадрову потребу мають підприємства групи «Метінвест», зокрема це робочі місця в м.Запоріжжя, м.Покровськ Донецької області та Кам’янське Дніпропетровської області.
Зокрема, в нашому місті працевлаштуватись можна на підприємства: «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запорізький ливарно-механічний завод» на такі посади, як слюсар зі складання металевих конструкцій, токар, терміст та інші.
Умови праці оптимальні,  офіційне працевлаштування,  рівень заробітної плати понад 12 тисяч грн. З пропозиціями роботи можна ознайомитися безпосередньо в центрах зайнятості або ж Центрі карєри Метінвест».
 
Додаткову інформацію можна отримати у Contactцентрі ЗОЦЗ за номером 0800336728 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhi

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =