В Запоріжжі вакансії на підприємствах: зарплати до 24 тисяч гривень

Ринок праці, як і економіка України, у зв’язку із військовою агресією рф долає нелегкі часи. Значна кількість роботодавців зупинила або скоротила свою діяльність. Але, незважаючи на ситуацію, ряд підприємств продовжує свою роботу.

В Запоріжжі традиційно зберігається тенденція щодо найбільш затребуваних вакансій саме робітничих професій таких, як: токар, швачка,  електромонтер, слюсар, та ін.

Станом на 07.11.2022 року в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується  понад 700 пропозицій роботи. Серед яких  є наступні:

  • КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (оператор котельні, стропальник, майстер дільниці);
  • ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (електромонтер з обслуговування підстанції, маляр, монтажник-складальник металопластикових конструкцій);
  • ПРАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» (коваль на молотах і пресах, слюсар-ремонтник, машиніст крана (кранівник));
  • ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» (терміст, модельник дерев’яних моделей, токар).

Крім того, на сьогодні гостру кадрову потребу мають підприємства групи «Метінвест», зокрема це робочі місця в м.Запоріжжя, м.Покровськ Донецької області та Кам’янське Дніпропетровської області.

В нашому місті працевлаштуватись можна на заводи:
«Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запорізький ливарно-механічний завод» на такі посади як: слюсар-ремонтник, газівник, верстатник широкого профілю, апаратник та інші. Умови праці оптимальні,  офіційне працевлаштування,  рівень заробітної плати понад 12 тисяч грн.
З пропозиціями роботи можна ознайомитися безпосередньо в центрах зайнятості або ж Центрі кар’єри Метінвест», — розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Заробітна плата в наявних вакансіях служби зайнятості коливається від мінімальної до 24500 грн.

Наприклад,

  • ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ», посада — майстер з ремонту устаткування, розмір з/плати складає 24,5 тис. грн.;
  • «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАВТОДОР», головний бухгалтер, з/плата 20,6 тис. грн.
  • ТОВ «НІБУЛОН», головний енергетик, з/плата – 16,7 тис. грн.
  • ТОВ «ГАНДІКАП» пропонує працевлаштуватись на посаду стоматолога з окладом 20 тис. грн.
  • ОБЛАСНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ запрошує на роботу лікаря-психіатра з розміром зар. плати 20 тис. грн. та інші.

До речі, ознайомитися з вакансіями можна декількома способами: відвідати найближчий центр зайнятості, на сайті державної служби зайнятості, переглянути чат-бот в телеграм каналы або на єдиному порталі вакансій.

Додаткову інформацію можна отримати у Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0800336728 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia