У яких працівниках є потреба на ринку праці Запоріжжя

У базі даних служби зайнятості Запорізької області протягом січня-серпня поточного року налічувалось 6,8 тис вакансій. Для порівняння: за аналогічний період минулого року роботодавцями було надано 18,2 тис. вакансій. Також зросло навантаження на вакансії. На одну вакансію зараз претендує 25 безробітних. Заробітна плата у вакансіях становить від 6500 до 20 000 грн.

Військові дії в країні та окупація більшості території Запорізької області призвела до змін у потребах роботодавців. Керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Наразі надходить багато заявок від роботодавців про потребу в працівниках, які забезпечують безперебійну життєдіяльність міста. Є також професії, які залишаються затребуваними вже тривалий час. Серед них велику частку складають робітничі професії, а саме: токарі, слюсарі, електромонтери та інші».

Наразі пропонуємо ознайомитись з потребою деяких підприємств, де є потреба в працівниках.

Запорізький ливарно-механічний завод: токарі різного профілю – 6 вакансій, довбальник, фрезерувальник, зуборізальник.

Запорізький механічний завод: зуборізальник, слюсар-сантехнік, шліфувальник, токар та інші.

Запорізьке державне підприємство «Радіоприлад»: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, начальник цеху, токар, налагоджувальник холодноштампувального устаткування, інші.

ТОВ «НВВЦ «ГАНДІКАП» : лікарі-стоматологи-терапевти.