У Запоріжжі продовжують розбирати завали зруйнованого ракетою будинку: збільшилася кількість жертв

У Запоріжжі рятувальники ДСНС продовжують ліквідувати наслідки масованої ракетної атаки по Запоріжжю, яка була сьогодні, 10 жовтня, вночі.

Внаслідок ракетної атаки у центрі Запоріжжя, зокрема, зруйновано під’їзд багатоповерхового житлового будинку в обласному центрі. Станом 16:00 відомо про трьох жертв нічного удару та сімох поранених. Работа рятувальників триває, інформація може змінюватись. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Запорізькій області.

На місці, де російська ракета зруйнувала цілу секцію житлового будинку, співробітники ДСНС та аварійно-рятувальної служби «Кобра» демонтують зруйновані будівельні конструкції. Для забезпечення безпеки на місці проведення аварійно-рятувальних робіт фахівці демонтували частину зруйнованої покрівлі будинку. Також на місці події працюють співробітники психологічної служби ДСНС, які надають допомогу цивільному населенню.

Волонтери розгорнули намети, аби забезпечити громадян і фахівців, які працюють над ліквідацією, водою та їжею. Крім того, на місці обстрілу працюють фахівці-добровольці від Метінвесту із залученням спеціальної техніки, волонтери Червоного Хреста. Також задіяна комунальна техніка і техніка соціально-відповідального бізнесу та приватних осіб.

Нагадаємо, що внаслідок ракетної атаки у центрі Запоріжжя зруйновано під’їзд багатоповерхового житлового будинку в обласному центрі. Наразі відомо про двох загиблих людей. Ще п’ять мирних жителів постраждали. В результаті потраплянь пошкоджені об’єкти інфраструктури та високовольтні електромережі. Через це у місті можливі перебої з електропостачанням і рухом електротранспорту.

Згодом стало відомо, що армія РФ випустила по місту 7 ракет С-300. Раніше ми писали, що потрапили ракети і у освітні заклади: одна поцілила у дитячий садок середмістя, спричинивши значні руйнування. Інша – у гімназію одного з районів. На щастя вона не розірвалася. Під завалами можуть бути люди, рятувальна операція триває.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =