В МВС розповіли, що буде з порушниками комендантської години

В Україні порушників комендантської години беруть «на олівець» для центрів комплектування Збройних сил. Це не значить, що їх будуть призивати до лав ЗСУ вже завтра, проте вони в першу чергу потраплятимуть до резерву.

Про це в інтерв’ю виданню «Телеграф» розповів заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

За його словами, значна кількість українців пішли на фронт добровільно, хоча могли не потрапити на війну, оскільки були не в першій черзі мобілізації. Єнін вважає, що це несправедливо, коли «інші дозволяють собі вечірки і проводити час на пляжах».

«Ми активно допомагаємо центрам комплектування ЗСУ поповнювати резерв. Тому у нас по багатьох областях налагоджено дуже щільне співробітництво. Порушників комендантської години ми беремо “на олівець”. Це не означає, що вони будуть призвані до лав ЗСУ вже завтра. Але коли постане питання про це, то саме на таку категорію осіб військові комісари подивляться в першу чергу», — сказав Єнін.

Заступник голови МВС зазначив, що зараз люди розслабились і сьогодні є певна категорія людей, які злісно порушують комендантську годину, тому він вважає, що має діяти певний адміністративний примус в умовах відсутності відповідальності за порушення комендантської години.

Він не вбачає нічого поганого в тому, щоб вручати повістки на блокпостах і на вулицях.

«Потрібно визначитися: ми хочемо якомога швидше отримати наші території звільненими або ми будемо покладатися виключно на добровольців?», — додав заступник міністра.

При цьому багато військових виступають проти призову у ЗСУ у якості покарання, бо невмотивовані бійці створюють проблеми для підрозділів та наражають на небезпеку себе та інших військових.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

восемнадцать + двенадцать =