У Бердянську триста посадовців погодилися співпрацювати з окупантами: хто ці люди

У Бердянську у Запорізькій області російські окупанти продовжують залякувати та загрожувати працівникам сфери освіти. Більшість із них не погодилися на співпрацю з окупаційною владою, з тими, хто пішов на співпрацю, розірвано трудові відносини. Про це повідомили у телеграм-каналі Бердянського виконкому.

У Запорізькій області у місті Бердянськ із 18 шкіл лише два директори погодилися на співпрацю з окупантами. Станом на сьогоднішній день ситуація з роботою у сфері дошкільної та середньої освіти така:

Дитячі садки

З 16 дошкільних закладів, що працюють у місті, погодилися на співпрацю з окупантами 4 завідувачі (ЗДО 33, 35, 37, 25). З усіма керівниками зазначених закладів припинено трудові відносини та позбавлено повноважень. На їхнє місто призначені виконуючі обов’язки з боку української влади. Із майже 800 працівників дитячих садків погодилися співпрацювати близько 200 працівників з числа молодшого технічного персоналу та лише близько 100 педагогів садів. З ними припинено трудові відносини.

Установи середньої освіти

З 18 шкіл, що працюють у місті, 2 директори погодилися на співпрацю з окупантами (це ЗЗСО 6 та 8). З ними припинено трудові відносини та позбавлено повноважень. Натомість керівниками шкіл також призначені виконуючі обов’язки. Із майже 1000 працівників шкіл погодилися на співпрацю не більше 50 вчителів та 150 працівників молодшого технічного персоналу. З усіма ними припинено трудові відносини.

Окремо зазначаємо, що у відділі освіти виконкому Бердянської міської ради звільнено 5 працівників – колаборантів на чолі із самопроголошеним головою відділу освіти Шадуріною. З іншими працівниками, які погодились на співпрацю, припинено трудові відносини.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 12 =