ДБР повідомило про підозру «начальнику МЧС Запорожской области» та його поплічникам

Державне бюро розслідувань продовжує активно виявляти та викривати російських поплічників та колаборантів з-поміж чиновників та правоохоронців.

ДБР заочно повідомило про підозру колишньому начальнику Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області та ще двом його працівникам, які зрадили присязі та працюють на ворога.

Після захоплення регіону росіянами ці надзвичайники відмовились від евакуації та добровільно пішли служити загарбникам. Вони допомогли створювати окупаційну структуру «МЧС Запорожской области», де й працевлаштувались.

Ексначальник управління ДСНС особисто їздить тимчасово окупованою територією Запорізької області та відкрито агітує за ворога, бере участь в урочистих заходах окупантів та став «обличчям» окупаційної структури для російських пропагандистів.

Також фігурант здавав загарбникам своїх колишніх підлеглих, які не бажали переходити на бік ворога, погрожував їм депортацією у разі відмови співпрацювати з окупаційною владою.

Інші двоє фігурантів також активно допомагають окупантам, беруть участь у пропагандистських заходах та виконують усі вказівки ворога.

Трьом колишнім працівникам ДСНС заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).