Бердянський прикордонник «Маршал» отримав бойову нагороду

Прикордонник з позивним Маршал проходить службу у Бердянському загоні. Відповідальний, принциповий, товариський та самовідданий – він швидко завоював повагу та дружню підтримку серед побратимів. Мабуть саме ці риси і щира віра в Перемогу стали вирішальними в долі Олега та його товаришів по службі, бо доля приготувала для них випробовування на вагу життя.
Виконуючи чергове бойове завдання у зоні бойових дій, підрозділ «Маршала» потрапив під масований мінометний обстріл: трьох прикордонників було важко поранено. Зрозумівши, що кожна хвилина для його побратимів – то шанс на порятунок, Олег відреагував миттєво.
Разом з товаришами, ризикуючи власним життям, вони винесли поранених бійців з небезпечної зони та передали медикам.
«Це і означає бути справжнім командиром: бажання іти далі, коли інші хочуть зупинитись, приймати важливі, але виважені рішення і в жодному разі не бути байдужим», – так потайки розповідають про Олега його бойові побратими, бо сам він не любить обговорювати цей випадок і не вважає свій вчинок чимось героїчним. Каже, що кожен на його місці вчинив би так само.
Маршал переконаний, що його синочок пишатиметься своїм татом, а він буде спокійний за долю сина, бо той зростатиме під мирним небом України.
Відважний прикордонник отримав державну нагороду «За військову службу Україні».

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

шесть − 1 =