Команда Запорізької ОВА поповнилася трьома заступниками

Трьох своїх нових заступників сьогодні на брифінгу представив голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров. Команда поповнилася досвідченими фахівцями у сфері безпеки, гуманітарних та соціальних питань.

Заступник голови ОДА Михайло Семікін відповідатиме за освітній напрямок, розвиток культури та національної ідентичності. Пріоритетними в цій галузі є реформування закладів освіти та запуск змішаного навчання в школах – таку задачу поставив голова ЗОДА.

Наталія Будяк опікуватиметься медициною, соціальним захистом та підтримкою ветеранів війни. За словами Івана Федорова, серед головних завдань заступниці – реформування закладів охорони здоров’я та соціального захисту, впровадження програм підтримки  військовослужбовців, ветеранів війни та сімей загиблих тощо.

Заступник голови ОДА Олександр Щербаков відповідатиме за безпеку та допомогу Силам оборони України на Запорізькому напрямку.

Іван Федоров зазначив, що відбулися кадрові зміни і в Запорізькій обласній раді. Ухвалено рішення про дострокове припинення повноважень 2-х заступників голови ЗОР – Людмили Любім та Геннадія Фукса. Ще один заступник – Владислав Куценко – відсторонений за рішенням суду на місяць.

Проводиться оптимізація і апарату Запорізької облради. Наразі залишилось 36 співробітників із 90. Таке скорочення дозволить зекономити понад 15 мільйонів бюджетних коштів до кінця року. А це – сотні дронів для Запорізького напрямку.

Тривають кадрові зміни і в закладах обласної ради. Найближчим часом задовольнять заяви про звільнення директорки Запорізького обласного центру молоді Інни Скороходової та очільника Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтерната № 7 Віктора Тлеуша. Обидва довгий час знаходяться за межами Запоріжжя і не можуть повноцінно виконувати посадові обов’язки.