Запорізька ТЕС в Енергодарі припинила роботу

Запорізька теплоелектростанція, розташована в окупованому Енергодарі, повністю зупинила свою роботу. Про це повідомив міський голова Дмитро Орлов.

— Хочу роз’яснити мешканцям Енергодару ситуацію щодо зупинки роботи Запорізької ТЕС. На жаль, це вимушений крок — на підприємстві закінчилося вугілля. І організувати його регулярні поставки немає можливості. Це пов’язано і з окупацією нашого міста, і з логістичними складнощами через постійні бойові дії на півдні Украіни, зруйновані об’єкти інфраструктури, мости та ділянки залізної дороги.

Зупинка роботи ЗаТЕС не відобразиться на населенні міста в плані надання комунальних послуг. Світло, тепло і гаряче водопостачання в Енергодарі є і буде, переведено на ЗАЕС. Але, можливе зниження температури гарячої води на кілька градусів.
Персонал теплової станції тимчасово переведений на вимушений простій.

Такий результат роботи «освободителей» в Енергодарі. Один з багатьох прикладів знищення і руйнування всього, до чого вони можуть дотягнутися, — повідомив міський голова Енергодару.

Для довідки: Запорізька теплова електростанція — поряд з Вуглегірською ТЕС найпотужніша за встановленою електричною потужністю теплоелектростанція України.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

девятнадцать − пятнадцать =