Для запорізьких студентів впровадять діджитал-курси у сфері цифровізації освіти

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Партнерство передбачає:

  • створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі “Дія.Цифрова освіта”, що буде доступним з нового навчального року;
  • співпраця в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів;
  • проєкти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проекту “Дія.Бізнес”;
  • нові проєкти в сфері цифровізації освіти.

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація – це розширення можливостей.

– Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером, – заявив Сергій Шкарлет.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму.

– Ми запропонуємо студентам освітній проєкт, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua, – заявила Валерія Іонан.

За матеріалами “Урядового порталу”

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

двадцать − 14 =