В Запорожской области проходят первые местные выборы в ОТГ

Сегодня, 22 декабря, в восьми объединенных территориальных громадах Запорожской области начались первые местные выборы. Голосование открылось в 8:00 и продлится до 20:00.

Как сообщил начальник управления Департамента информационной деятельности и коммуникаций с общественностью Запорожской ОГА Александр Зубченко, стать руководителями общин стремятся 28 кандидатов.

— Сьогодні — важливий день у житті восьми новостворених об’єднаних територіальних громад нашої області. З 8 до 20 години їхні жителі вперше обирають місцевих голів та депутатів. Стати очільниками громад хочуть 28 кандидатів, найбільше бажаючих — у Новомиколаївській ОТГ Токмацького району, Федорівській ОТГ на Пологівщині та у Малинівці на Гуляйпіллі. Серед претендентів — більшість самовисуванці, є також представники «Слуги народу», «Батьківщини» та Соцпартії. На 125 мандатів у місцевих радах претендують 382 наших земляки. Понад половина із них — позапартійні, також багато висуванців «Слуги народу», «Батьківщини» та «Опозиційної платформи «За життя». Найбільше шукачів депутатського щастя у Семенівській ОТГ на Мелітопольщині, а найменше — у Малинівці. Бажаю успішного дня всім учасникам виборчого процесу, — написал чиновник на своей странице в соцсети.

Предварительные итоги голосования станут известны завтра.