Под Запорожьем “вычислили” чёрных археологов, грабящих курган (ФОТО)

Дерзкий грабёж археологического наследия произошёл неподалёку от Запорожья, в окрестностях села Григорьевка. Группа “чёрных археологов” полностью раскопала и разграбила курган. Как сообщают сотрудники областного центра охраны культурного наследия, “расхитители могил” базируются в брошенных дачных домах. На место происшествия вызвали полицию, составлен акт о незаконных раскопках.

“Тут навіть не йдеться про цінності, пам’ятки історії, культуру..
Вражаюча, неймовірна, хамська зухвалість!!!
Засліплююче відчуття безкарності!!!
Не перший тиждень грабується курган!
Грабіжники перебувають в кинутих будинках дачних ділянок і продовжують свою брудну справу!!!
“Шановні” злочинці! Так сталося, що не всім байдуже! Тепер курган під охороною! А ви під наглядом.. І найкраще, що ви можете зробити – прибрати за собою і зникнути..
Щасливої дороги!”, – пишет участница рейда.

По словам активистов, будут вопросы по поводу курганов и к местному фермеру.

Самые интересные новости Запорожья в Telegram: https://t.me/vmestezp

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Закони є які забороняють розкопки культурного та історичного шару, пам’ятників, курганів та інших обєктів культурної та історичної спадщини, які знаходяться під охороною держави. Кажу як “чорний археолог” який як і більшість з нас з повагою відноситься до законів і дотримується них. Такі грабунки не мають відношення до людей які займаються любительским пошуком монет Миколи 2 чи хуторських дрібничок де детектор не відчуває глибше ніж на 25-30 см. Багато цінних дрібниць вже згнили від хімічних речовин та побиті плугами фермерів але ще щось можна врятувати. Попри усе держава має охороняти власну спадщину, виловлювати мародерів які копають кургани, фермерів які ті кургани розпахали під сою чи пшеницю і саджати, штрафи мають бути такі що життя має бути тошне. А відносини з любительским копом ввести у законне русло як наприклад у Британії аби це було корисно державі у першу чергу. Поліція спрацювала якісно, тепер суд і зона для цих виродків, а на штраф нехай продають хати і сплачують. Забороняти любительский пошук це як заборонити водити авто усім, тому що за кермом їздять не тверезі. Пяниць потрібно карати так аби машини більше не хотілось а мріяв їздити ровером і не більше. Так і тут, закони є, штрафи є, заборони є і місця визначені і відомі. Карайте грабіжників бо це як грабіжники банку, що банк взяли що курган рівносильно. Не потрібно цю наволоч навіть таким гидким словом називати як чорні археологи. Це бандити.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + четыре =