Запорізька поліцейська зайняла ІІ місце в Кубку Киева з карате

Поліцейська з Запоріжжя Софія Євтушенко здобула ІІ місце в Кубку Киева з карате-шотокан.

Помічниця слідчого Запорізького райуправління в вересні минулого року стала чемпіонкою світу з карате-шотокан. Того разу на змаганнях дівчина отримала серйозну травму ноги і перенесла ряд операцій.
Півроку лікування допомогли Софії повернутись до тренувань. І ось, 26 лютого, вона вперше після травми поїхала на змагання та посіла почесне друге місце.
Свій шлях в спорті Софія розпочала 17 років тому, коли їй виповнилось 4 роки. За цей час дівчина закінчила школу, навчається в університеті, вступила в лави поліцейських. Весь цей час спорт був невід’ємною частиною її життя.
Її колекція перемог налічує понад 500 кубків та медалей, з яких півсотні міжнародних.