В Запорізькій багатоповерхівці вибухнув газ (ФОТО)

В одній з квартир п’ятиповерхового житлового будинку Дніпровського району 25 лютого стався вибух газу. Внаслідок вибуху травмувалась жінка, що жила в квартирі.

Про це повідомили в ДСНС.

Повідомлення про надзвичайну подію до Служби порятунку надійшло о 09:40. Як встановили рятувальники, в квартирі на 2 поверсі стався вибух газоповітряної суміші з подальшим руйнуванням конструкцій оселі.

Вибух почув чоловік, що проживав в сусідній квартирі. Він вивів свою дружину та доньку у ванну кімнату, згадавши правило двох стін. Після чого вибіг в під’їзд, щоб надати допомогу ймовірним постраждалим. Побачивши вибиті двері в сусідній квартирі, він зайшов у приміщення. Чоловік загасив підручними засобами займання шафи та підлоги. Постраждалу літню жінку відніс у ванну кімнату. Обійшовши квартиру, чоловік почув шипіння на кухні. Після цього він перекрив вентиль та викликав екстрені служби.

— Завдячуючи діям небайдужого запоріжця, вдалося запобігти подальшому витоку газу, що призвело б до ще більших масштабів руйнувань, — зазначили в ДСНС.

Рятувальники, що прибули на виклик вивели 75-річну жінку з квартири та передали медикам. Постраждалу госпіталізували.