Директора КП «Запоріжринок» підозрюють у великій розтраті та систематичному хабарництві

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру 42-річному депутату Запорізької міської ради VIII скликання за фактом розтрати коштів Запорізької міської територіальної громади та комунального підприємства «Запоріжринок», та систематичному отриманні хабарів від суб’єктів господарювання (ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, підозрюваний, будучи директором комунального підприємства «Запоріжринок» організував схему одержання неправомірної вигоди від керівників суб’єктів господарювання.
Під час проведення публічних закупівель посадовець укладав завідомо збиткові для комунального підприємства договори, незаконно відхиляв умови товариств, які пропонували більш вигідні пропозиції та систематично, за хабарі, приймав рішення на користь інших суб’єктів господарювання.
За попередніми даними вказані дії призвели до збитків у розмірі близько 1 мільйона гривень.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та його відсторонення від займаної посади.
Досудове розслідування триває, встановлюються інші причетні до злочину службові особи, у тому числі серед місцевих депутатів, а також керівники товариств, які надавали неправомірну вигоду.
Як відомо, директором КП «Запоріжринок» є депутат Запорізької міської ради Олег Коломоєць.