У Запорізькій СБУ виявили російського «крота»

Працівники ДБР у взаємодії із внутрішньою безпекою СБ України викрили на державній зраді підполковника СБУ Запорізького обласного управління.
Його викрито та затримано за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора.

Співробітник Служби приховано здійснював збір відомостей, зібраних у процесі оперативно-розшукової діяльності, а також дані, що становлять державну таємницю, зокрема щодо схем блокпостів області та іншу таємну інформацію. Мобільним телефоном він здійснював фотофіксацію документів, які надалі за допомогою популярного месенджера та електронної пошти, зареєстрованої на російському домені, передавав представникам країни-агресора.

Під час невідкладних обшуків виявлено мобільні телефони, сім-картки російських операторів, гроші. Також встановлено докази сталих звʼязків з представниками правоохоронних та державних органів рф. Зокрема, серед них і близькі родичі зрадника.

На даний час підполковнику СБУ готується повідомлення про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України), а також клопотання в суд щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи застави.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді аж до довічного позбавлення волі.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 1 =