Ляшко: Я проголосував за те, щоб було менше свиней при владі (ФОТО, ВІДЕО)

О 9-й ранку Олег Ляшко традиційно проголосував разом з дружиною Росітою на 221-му виборчому окрузі, на Печерську. Політик обурився довжиною бюлетеня і зазначив, що краще б ті 4 десятки кандидатів, що знайшли 2,5 мільйони гривень на за реєстрацію, віддали гроші людям на зарплати і пенсії.

«Скільки дерев вирубали, скільки паперу перевели, скільки грошей витратили. 2/3 треба не в бюлетень, а в дурку, а вони всі повилазили. Ще 2,5 мільйони гривень понаходили, бо їм весело дуже. Народу не весело. Краще б ці 2,5 мільйони на зарплати і пенсії віддали, а не на ці бюлетені метрові», – сказав лідер РПЛ.

Перед тим, як опустити бюлетень у виборчу урну, Олег Ляшко продемонстрував, за кого він віддав свій голос, а також знову поцікавився у Росіти, напроти кого вона поставила галочку, – передає прес-служба РПЛ.

«Безперечно, я голосувала за Ляшка. Зовсім не тому, що він мій чоловік. Знаєте, у кожної людини було досить часу, щоб визначитися, подивитися, оцінити можливості одного чи іншого кандидата. Я оцінила і проголосувала за Ляшка», – зізналася Росіта.

Політик подякував дружині за віру в нього, ніжно поцілував та розповів, які надії покладає на сьогоднішнє голосування.

«Я голосував за те, щоб свиней менше при владі було. Сьогодні унікальний шанс вичистити це, щоб сильна країна була, сильна економіка, мир повернути, людей із заробітків повернути і щоб нормально народ жив в Україні. Тому мій голос за те, щоб менше свиней було при владі, а більше роботи, зарплата і нормального життя», – підкреслив Ляшко.

Після голосування Олег Ляшко разом з сім’єю поїхав у Видубицький монастир, щоб помолитися за Україну. Нагадаємо, Олег Ляшко пообіцяв збільшити зарплати медичним працівникам, щоб вони не виїжджали закордон.

Источник 

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + один =