У Києві після другої хвилі удару крилатими ракетами, піднімається високий стовп диму. Кількість загиблих зросла до двох.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера столиці Віталія Кличка і ДСНС України.
«У Святошинському районі, за попередньою інформацією, двоє загиблих — молода жінка та дитина віком до 1 року», — зазначив міський голова.
Після удару по місту крилатими ракетами, над містом піднімається густий стовп чорного диму.
В ДСНС повідомили про 18 постраждалих у столиці.
Так, у Святошинському районі пошкоджено кілька багатоповерхівок.
«У дев’ятиповерховому будинку сталася пожежа з 6 по 9 поверхи та часткове руйнування перекриттів, в іншому — займання на верхніх поверхах, ще в одному — пожежа на 3 поверсі. Також знищені ангар та автомобілі», — йдеться у повідомленні.
В Дарницькому районі зафіксоване влучання у чотириповерховий житловий будинок — пожежа на двох поверхах та часткове руйнування.
Пожежі локалізовані, тривають аварійно-рятувальні роботи.
Рятувальники також показали наслідки влучань ворожих дронів по житлових будинках.
Фото: Державна служба з надзвичайних ситуацій України (https://t.me/dsns_telegram/49190)
Комбінована атака РФ по Україні
Вночі російські терористи масовано атакували Україну дронами-камікадзе та крилатими ракетами.
Київ агресор спочатку кілька годин обстрілював ударними дронами «Шахед». Внаслідок ударів сталися пошкодження житлових будинків у двох районах міста.
Близько 06:00 загарбники вдарили по столиці крилатими ракетами, попередньо «Іскандер-К». У місті зафіксовано приліт, здіймається великий чорний стовп диму.