У світі зменшується популяція диких тварин. Чому вчені б’ють на сполох

Популяція диких тварин у світі за останні 50 років скоротилася в середньому на 73%. При цьому в деяких регіонах середнє скорочення чисельності сягає 95%.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Як повідомляється, найрізкіше середнє зниження чисельності диких тварин фіксують у Латинській Америці та Карибському регіоні — на 95%. На другому місці Африка (76%) та Азіатсько-Тихоокеанський регіон (60%), у Європі та Північній Америці — менше падіння на 35% та 39%, відповідно, з 1970 року.
Вчені попереджають, що скорочення популяції може прискоритися в майбутньому, оскільки прискорюється глобальне потепління і це може мати катастрофічні наслідки для природи та людства.
«Ми небезпечно близькі до переломних моментів для втрати природи та зміни клімату. Але ми знаємо, що природа може відновитися, маючи можливість, і що ми все ще маємо шанс діяти», — зазначив генеральний директор Лондонського зоологічного товариства Метью Гулд.
Міжнародний союз охорони природи, який оцінив здоров’я понад 160 000 видів рослин і тварин, виявив, що майже третина перебуває під загрозою зникнення. З них 41% земноводних, 26% ссавців і 34% хвойних дерев знаходяться під загрозою зникнення.

Раніше ми повідомляли, що глобальне потепління впливає на пришвидшення темпів висихання річок у всьому світі.
Проте, існують інноваційні способи, які можуть допомогти боротися зі зміною клімату.