Глава Arricano розповість міжнародним інвесторам про «свавілля правоохоронців» в Україні

Міжнародна компанія Arricano буде намагатися донести на своєму прикладі всім іноземним інвесторам, що в Україні панує свавілля правоохоронних органів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови Ради директорів Arricano Маргуса Курма в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна.

«Ми подали скаргу до Ради бізнес-омбудсмена і ведемо діалог зі спеціалізованим підрозділом Офісу генерального прокурора. Отже, ми робили і будемо робити всі можливі кроки для захисту своїх прав, а якщо це не спрацює – ми докладемо максимум зусиль, щоб донести до всіх європейських інвесторів, що в Україні інвестиційний клімат, мʼяко кажучи, не найкращий і детально розкажемо, з якими свавільними діями може зіткнутися іноземний бізнес. Так, звичайно, для європейських бізнесменів це, напевно, не новина, але на таких конкретних прикладах це виглядає набагато реальніше і більш предметно», – заявив Курм.
За його словами, він збирається взяти участь у конференції щодо інвестування в Україну, яка відбудеться наприкінці травня у Естонії, де будуть присутні дипломати, політики та бізнесмени.
«Я планую взяти участь у цій конференції і розповісти їм деталі того, що насправді відбувається в Україні, як за допомогою абсолютно безпідставних звинувачень деякі корумповані чиновники можуть заважати бізнесу або навіть знищувати бізнес. Як я вже згадував, ці звинувачення не мають під собою жодного підґрунтя – ні з точки зору законодавства, ні з огляду на доказову базу, ні з точки зору здорового глузду», – додав голова Ради директорів Arricano.

Нагадаємо, Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві та управлінні торгово-розважальними центрами, є одним із провідних девелоперів на ринку нерухомості України.
Компанія володіє та управляє чотирма торговельними центрами в країні загальною площею 176 тис. кв. м: «РайON» і «Проспект» у Києві, «Сонячна Галерея» у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ) і земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об’єктів, що перебувають на стадії проєктування. Компанія також будує київський ТРК Lukianivka Mall.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.