В Запорізькій обласній лікарні проводять безкоштовний гінекологічний огляд

Січень – місяць інформування суспільства про проблему раку шийки матки. Мета – посилення обізнаності населення про методи попередження та лікування цієї патології.

В свою чергу, Запорізька обласна клінічна лікарня не лише інформує населення про захворювання, а й має спеціальну пропозицію для представниць прекрасної статі – безоплатний гінекологічний chek-up, що спрямований на профілактику злоякісних захворювань жіночої статевої сфери.

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ОГЛЯД МІСТИТЬ:

🔹 гінекологічний огляд;

🔹 огляд молочних залоз мамологом;

🔹 взяття мазків на цитологічний скринінг патології шийки матки;

🔹 кольпоскопія (за показаннями).

І ВСЕ ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Все, що від вас треба – записатися до лікаря-гінеколога у зручний для вас час. Електронне направлення не потрібне.

Фахівці відділення гінекології проводять консультації щодня, включаючи навіть вихідні та святкові дні.

Рак шийки матки – одна з найпоширеніших злоякісних пухлин, від якої потерпають жінки репродуктивного, працездатного віку. Найчастіше патологію виявляють у представниць прекрасної статі віком 30-54 років. В інших вікових категоріях цей показник дещо нижчий.

Щороку цей діагноз чує понад півмільона жінок в усьому світі. В Україні – більше ніж 7,5 тисяч. Протягом останнього десятиріччя ця патологія була головною причиною смерті українських жінок репродуктивного віку.

Але чому такі разючі негативні показники?

Справа в тому, що рак шийки матки (як і усі інші різновиди онкологічних патологій) дуже підступний. На початку захворювання більшість пацієнток не мають жодних скарг на здоров’я статевої системи. І виявити захворювання можна лише під час щорічного профілактичного огляду.

Якщо ж ігнорувати відвідування гінеколога, то згодом можуть з’явитися наступні ознаки:

🔸 кров’яні, білі або ж водянисті рідинні виділення з піхви, що можуть мати сильний та неприємний запах;

🔸 гноєподібні виділення з ще більш різким запахом;

🔸 дискомфорт та біль внизу живота;

🔸 дискомфорт та біль під час статевого акту.

🔸 вагінальні кровотечі після статевого акту, між місячними або після менопаузи.

На пізніх стадіях захворювання вражає і навколишні органи – сечовий міхур, нирки, пряма кишка тощо.

Щоб попередити або ж своєчасно виявити на ранніх стадіях патологію, кожній жінці вкрай необхідно своєчасно (не рідше 1 разу на рік) проходити профілактичний огляд у гінеколога. Це дає можливість або виключити захворювання, або ж призначати максимально дієве лікування та досягти найкращого результату.

Запорізька обласна клінічна лікарня має великий досвід в лікуванні онкопатологій різного походження. У відділенні гінекології працюють досвідчені фахівці, використовується сучасне обладнання, запроваджені передові методи діагностики та лікування. Впевнені, що тут зможуть повернути якість вашого життя.

Тож, в наш час рак – не вирок! Втім, усе залежить від вас, дорогі жінки. Закликаємо вас подбати про своє здоров’я вже у січні!
Не втрачайте можливість пройти профілактичний онкологічний огляд у відділенні гінекології Запорізької обласної клінічної лікарні. 🤍💙

Контакт-центр: (067) 617 15 22

Сайт: zokb.org.ua

Facebook: zokb.official

Instagram: zokb_official