Представники української та польської влади провели переговори із страйкарями-перевізниками: рішення не знайшли

Представники української та польської влади провели переговори із страйкарями-перевізниками: рішення не знайшли

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Представники України та Польща провели переговори про розблокування пунктів пропуску на кордоні, але спільного рішення не знайшли. Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає УНН. Деталі
У переговорах зі страйкарями-перевізниками, які відбулися на пункті пропуску «Дорогуськ», взяли участь представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства інфраструктури Польщі та Директоратом Єврокомісії з питань транспорту та мобільності.
Обговорювали спільні рішення для розблокування кордону. Ключовою вимогою протестувальників було повернення до системи дозволів. Але представники української сторони зазначили, що ця вимога не може бути виконана, адже угода про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та ЄС буде діяти щонайменше до 30 червня наступного року. Усі інші пропозиції представників влади протестувальники не погодили, тому пошук рішення триватиме надалі.
Цитата
«У результаті перемовин сторони напрацювали спільні рішення та запропонували їх польським протестувальникам. Останні пропозиції не погодили. Сторони продовжують пошук рішень, які б дозволили вирішити ситуацію», — йдеться у повідомленні міністерства.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада польських перевізників на кордоні: ЄС застеріг Польщу

Джерело:
УНН

Теги: Польща, Україна, перевезення, мітинги

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram