Висланий із Молдови глава Sputnik Moldova імовірно є офіцером вс рф — ЗМІ

Висланий із Молдови глава Sputnik Moldova імовірно є офіцером вс рф — ЗМІ

віталий денисов

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Глава російського агентства Sputnik Молдова віталій денисов, якого депортували з Молдови, імовірно є кадровим російським офіцером 72-го центру спеціальної служби (в/ч 54777), який в інтересах ГРУ займається інформаційними вкиданнями та дезінформацією зарубіжної аудиторії. Про це йдеться в розслідуванні російського проекту The Insider, передає УНН. Цитата
«денисов має вельми опосередкований стосунок і, імовірно, є кадровим офіцером 72-го центру спеціальної служби (в/ч 54777), який в інтересах ГРУ займається інформаційними вкиданнями та дезінформацією зарубіжної аудиторії», — йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що денисов має українське коріння.
«Віталій Денисов народився 1967 року в Закарпатській області та після школи вступив до Львівського вищого військово-політичного училища ЛВВПУ, де готували організаторів культурно-освітньої роботи (політруків) і військових журналістів», — ідеться в повідомленні.
Зазначається, що ЛВВПУ, де навчався денисов, перейменували на Академію сухопутних військ України. У липні цього року російська армія завдала удару по академії ракетами «Калібр» і зруйнувала один із корпусів.
У розслідуванні йдеться, що 1988 року денисову видали посвідчення ДБ 035837, підписане заступником начальника училища генерал-лейтенантом олегом золотарьовим. У 1992 році курсант денисов відмовився складати присягу Україні і разом з іншими відмовниками з ЛВВПУ перебрався до москви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Молдови вислали главу російського пропагандистського агентства
«Його поселили недалеко від штаб-квартири ГРУ в офіцерському гуртожитку за адресою Хорошевське шосе будинок 38. Як видно з податкової бази даних, він значився співробітником головного друкованого органу Міноборони газети «Червона зірка», а його наставником був ветеран радянської військової журналістики Геннадій Миронович, якого під час вторгнення до Афганістану відрядили до штабу 40-ї армії», — ідеться в повідомленні.
Також повідомляється, що 2016 року офіцеру денисову присвоїли звання полковника ВДВ, а 2019 року призначили головним редактором Sputnik у Південній Осетії. Там він відзначився гучним скандалом, коли заявив, що хтось намагався його отруїти побутовим газом, і навіть розмістив фото пошкоджених металевих шлангів. Однак проведена перевірка за участю КДБ Південної Осетії засвідчила, що шланг був старим і зносився.

Джерело:
УНН

Теги: Росія, Молдова

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram