«Україні потрібно більше зброї, щоб пришвидшити процедури відплати» — Подоляк

«Україні потрібно більше зброї, щоб пришвидшити процедури відплати» — Подоляк

КИЇВ. 24 серпня. УНН. Радник Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону заявив, що Україні необхідна більша кількість озброєння, щоб пришвидшити процедури «відплати», передає УНН. Цитата
«Сьогодні була досить справедлива заява пана Буданова, що у нас є засоби, які дозволяють дістати будь-який куточок у Криму і знищити будь-який стратегічний чи тактичний склад, чи якусь логістичну систему російського окупаційного угрупування на півострові. Єдина проблема – кількість зброї, яка нам сьогодні необхідна, щоб пришвидшити ці процедури відплати», — сказав Подоляк.
Деталі
Радник ОП нагадав, що під час першої Кримської платформи, яка пройшла у 2021 році, багато країн «з острахом» говорили про дипломатичні спроби владнати ситуацію, що виникла на півострові. За його словами, тоді не було готовності світової спільноти підтримати Україну в намірах звільнити окуповану територію Криму.
«Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Величезна кількість країн, не лише ті, які мають відношення до цього регіону, Чорноморської акваторії, абсолютно свідомі, що Крим має і може бути звільненим силовим шляхом. Безумовно, Україна буде робити все необхідне для цього, а інші країни будуть надавати нам відповідний інструмент, перш за все — військову техніку», — зауважив він.
Нагадаємо
Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що українські військові станом на зараз мають здатність вразити будь-яку частину тимчасово окупованого Криму.

Джерело:
УНН

Теги: Росія, Крим, Україна, зброя, війна, Офіс президента України, Михайло Подоляк

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram