У мережі показали «Таврію Чилі», яку робили лише для іноземців

Українські хетчбеки ЗАЗ-1102 «Таврія» у 90-ті роки XX століття продавалися не тільки в СРСР, а й у деяких країнах Європи (наприклад, Франції та Греції) і навіть у Латинській Америці. До речі, на деяких ринках реалізація здійснювалася під… Lada, повідомляє Hyser.

Виявляється, на той час у Чилі автомобілі Lada вже досить успішно продавалися. Крім того, в країні існувала хоча і не велика, але все ж таки сформована дилерська мережа Lada Chile. При цьому про автомобілі під маркою ЗАЗ мало хто знав, ось і вирішили радянські маркетологи використати відомий бренд для продажу автомобілів інших виробників.

Саме тому на фотографії рекламного плакату «Таврії» в Чилі, які публікував чилійський автомобільний портал VeoAutos.cl, красується червоно-білий логотип Lada.

У Чилі поставлялися виключно базові версії з тридверним кузовом хетчбек та 1,1-літровим бензиновим двигуном потужністю 53 к.с.

Але використання відомого бренду не допомогло продажам. На місцевому ринку вдалося реалізувати лише 1595 екземплярів з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Втім, і самій Ладі не вдалося підкорити Чилі: компанія повністю пішла з ринку 1998 року.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − восемь =