Запорізьких безробітних залучили до «Армії відновлення»

В умовах війни зростає необхідність збільшення кількості трудових ресурсів, задіяних до забезпечення нормального функціонування суспільства. Одним із таких ресурсів є залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт.

У період війни, вирішуючи питання зайнятості населення, суспільно корисні роботи можуть пропонуватися зареєстрованим безробітним, — розповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

— Наразі Запорізьким обласним центром зайнятості укладені договори про організацію та фінансування суспільно корисних робіт з Виконавчим комітетом Вільнянської міської ради за видом робіт «ремонтно-відновлювальні роботи на об’єктах забезпечення життєдіяльності», Михайло-Лукашівською сільською радою Запорізького району за видом робіт «надання допомоги населенню», Біленьківською сільською радою Запорізького району за видом робіт «ремонтно-відновлювальні роботи. Тільки у грудні 2022 року до виконання суспільно корисних робіт вже залучилися 65 безробітних мешканців Запорізького краю.

Передусім, суспільно корисні роботи — це вид тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які передбачають виконання робіт, що мають оборонний характер, а також ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, які виникли в період воєнного стану, та їх наслідків. Виконання суспільно корисних робіт в небезпечних умовах допускається виключно за письмовою згодою особи.

З громадянами, які залучаються до таких робіт, укладаються строкові трудові договори та поширюються всі соціальні гарантії трудового законодавства.
Фінансування суспільно-корисних робіт, які виконуються зареєстрованими безробітними, здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
 За більш докладною інформацією звертайтеся до найближчого за вашим перебуванням центру зайнятості.

Контактний телефон для довідок (061)239-80-53
Телеграм-канал Підтримка ДСЗ https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia