Запорізькі волонтери будують для ЗСУ вже другу автолазню (ФОТО, ВІДЕО)

Благодійний фонд «Крила захисників України» вперше презентував свій проєкт — авто-лазню для воїнів ЗСУ ще в серпні. У пересувному комплексі, який вже давно на фронті — кілька душових кабін, пральні машини та інші прилади для автономної роботи.

Нагальна потреба військових у таких лазнях велика, особливо зараз — з настанням холодів. Отже, волонтери взялися робити другу авто-лазню.

— Зараз ми вирішили зробити ще більшу лазню, яка буде вже батальйонного типу. В неї буде 6 душових кабін, три пральні машинки, сушильна машина, великий запас води. А технологія  буде та ж сама, построєна на використанні дизельного палива.
Завдяки цьому ми отримали хороші показники- часу розгортання  та згортання. Час розгортання — це 9 хвилин як машина стала на одному місті, і хлопці почали купатися. І час згортання до відїзду машини з позиції  — це 5 хвилин. Це дуже гарні показники, — розповідає Юрій Ніконов, керівник проєкту «Авто-лазня для ЗСУ» БК «Крила захисників України».

Ця авто-лазня  пофарбована, утеплена, закуплена частина матеріалів та обладнання для підігріву води та опалення комплексу.  Але, до фіналу ще далеко. Коштів не вистачає. За словами волонтерів, терміново треба викупити  обладнання: великий генератор 10 кВТ, водонагрівач косвенного нагріву, а також труби, фітинги, насоси, які необхідні для технологічного функціонування всього цього  комплексу.

Долучитися до команди волонтерів  та їх справ, зокрема, створення авто-лазні для бійців ЗСУ, можна на сторінках благодійного фонду у соцмережах.

— Ми з радістю будемо спілкуватися, якщо хтось може надати нам генератор, такий, який буде нам підходити, чи якесь інше обладнання, водонагрівач, автозапчастини, які потребуємо. Будемо співпрацювати з усіма, хто в змозі, і кому відкликається така допомога, — каже Олена Усенко, керівник БФ «Крила захисників України».

Команда фонду закликає долучитися до проєкту всіх небайдужих.

БО БФ КРИЛА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Код одержувача: 44664064
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA703133990000026006000200443
АТ КБ «ПриватБанк» номер картки 4246 0010 0352 0354

Асланова Олена (Приватбанк) 5363 5420 1575 8502
Ніконов Юрій (Монобанк) 5375 4112 0104 8159

 

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

четыре × три =