Vodafone, Kyivstar та lifecell змінили умови для українців — як тепер працюють оператори

Мобільні оператори теж підключились до допомоги українцям в період війни

У період повномасштабної війни на території України велика кількість українців проводить ледь не увесь день в підвалах, бомбосховищах, метро, хтось взагалі залишився без своєї рідної домівки, а комусь випала доля емігрувати за кордон.

У цей непростий час бізнес намагається всіляко допомагати та підтримувати українців. Винятком не є і мобільні оператори, що запроваджують бонуси, знижки, можливості відстрочки тощо.

«Сьогодні» зібрав всю таку інформацію про трьох провідних операторів в Україні — Vodafone, Kyivstar та lifecell.

Kyivstar

Для своїх абонентів передплати, як повідомляє пресслужба, «Київстар»:

 • скасував комісію в рамках послуги «Екстра гроші», завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше;
 • зробив доступними дзвінки в мережі всім абонентам передплати навіть без оплаченого пакета послуг за їх тарифом.

Для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування оператор удвічі збільшує кредитні ліміти в їх тарифах на строк до 2 місяців. Абоненти, у яких не була підключена послуга кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування. Для користувачів фіксованих послуг (інтернет, телефонія та передавання даних) «Київстар» продовжує термін оплати рахунку на 30 днів.

Для клієнтів домашнього інтернету «Київстар» безкоштовно надаватиме послугу «Домашнього Інтернету» всім клієнтам, у кого вона не була оплачена та не працювала до цього.

Абоненти, які вже перебувають або виїжджають у Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Молдову, отримають 100 грн для звʼязку у роумінгу. Кошти будуть діяти 30 днів.

Vodafone

Серед «плюшок» Vodafone, як розповідають в компанії:

 • відстрочка платежу до 15 березня 2022 року для клієнтів малого і середнього бізнесу;
 • кредитні ліміти на 90 днів для абонентів контрактної форми обслуговування;
 • в планах нарахування в онлайн-режимі 1000 хвилин та 10 ГБ інтернету усім своїм клієнтам, у яких протягом наступних кількох днів з 24 лютого буде недостатній баланс для здійснення дзвінків та користування мережею інтернет.

Для абонентів за кордоном:

 • перше безкоштовне підключення для всіх клієнтів, які опинилися в Польщі, до послуги «Доступний роумінг», що надає 400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин для вхідних/вихідних дзвінків в Україну та на номери в країні перебування;
 • SIM-карти на пунктах перетину з Румунією, з безкоштовними вихідними дзвінками в українські мережі, необмеженими хвилинами та SMS в мережі Orange Romania, 2000 національними і міжнародними хвилинами на стаціонарні або національні SMS, з яких 300 хвилин або SMS також є міжнародними на мобільних телефонах ЄС, 6 ГБ національних даних та 60 ГБ національних даних в бонус;
 • безкоштовні передплачені SIM-карти у Словаччині з 10 ГБ інтернету та 2 євро депозитом.

Отримати вищезгадані SIM-карти можна також в будь-якому відділенні Vodafone з переліку, наведеного на сторінці оператора.

lifecell

24 лютого компанія оголосила про те, що всі абоненти отримають 5 ГБ та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні. Дійсні вони будуть протягом 30 днів. Також lifecell заявив, що:

 • скасовує будь-які комісії в межах послуги «Додаткові гроші», завдяки якій можна отримати додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше. Для підключення або перевірки статусу послуги варто набрати зі свого мобільного телефону *117*1# і отримати від 20 до 350 грн. При поповненні телефону використана сума буде знята з головного рахунку;
 • для всіх абонентів, які наразі перебувають на території України, оператор безкоштовно та щодня нараховує додаткові 60 хвилин для дзвінків на всі мобільні та міські номери по Україні;
 • для абонентів, які наразі перебувають чи тільки прибувають на територію Молдови, Румунії, Польщі, Угорщини та Словаччини, безкоштовно нараховують 1 ГБ та 10 хв. для дзвінків в Україну та для спілкування в країні перебування на 30 днів.