“Запоріжжяелектропостачання” отримало штраф після скарги споживача

“Запоріжжяелектропостачання” отримало штраф у 85 тисяч гривень після того, як на постачальника електроенергії поскаржився споживач. Про це повідомляють у НКРЕКП.

За результатами перевірки НКРЕКП встановила, що ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» порушило вимоги нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу і здійснення заходів державного регулювання.

Так, до НКРЕКП надійшло електронне звернення та звернення надіслане листом Урядового контактного центру від споживача стосовно виставлення у рахунку побутовому споживачу графи із зазначенням рекомендований платіж.

При цьому, згідно з частинами 8 та 10 статті 56 Закону України «Про ринок електричної енергії», до укладання договору постачання електричної енергії споживачу електропостачальник має надати споживачу інформацію про істотні умови договору та про наявний вибір порядку та форм виставлення рахунка і здійснення розрахунківдоговір не може містити положення, що накладають додаткові фінансові зобов’язання на споживача, який здійснює зазначене право.

У зв’язку з цим Комісія на своєму засіданні 21 квітня 2021 року прийняла рішення про накладення на зазначену компанію штрафу у розмірі 85 тис. грн.

Оставьте свой ответ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + семнадцать =